Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gasten kunnen genieten van het gemak van draadloos internet en privéparkeren in 1-slaapkamer Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados, dat zich in de Zona Sul wijk van de stad bevindt. De Fashion Mall en het Mirante do Joá liggen binnen 5 minuten loopafstand van en op afstand van 3 km tot het 36 m² grote appartement.

Er is een zwembad met een bardienst.

Het Fort Copacabana is op 15 minuten autorijden van dit appartement verwijderd. Estação D Pedro II Central treinstation is op 19 km afstand gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados
Ocean View Suite Near Sheraton
Mobiele prijsaanbieding

Ocean View Suite Near Sheraton

5.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
2.4 km van de accommodatie
USD 74 USD 67
per nacht
Apartamento No Alto Leblon Perto Do Mar
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento No Alto Leblon Perto Do Mar

2.9 km van de accommodatie
USD 95 USD 86
per nacht
Luxo 3Qs Piscina Sauna Academia Telao Bose 2 Vagas
Mobiele prijsaanbieding

Luxo 3Qs Piscina Sauna Academia Telao Bose 2 Vagas

2.9 km van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    18 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    13 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Roomservice
    • Wasserij

    Eten

    • Restaurant
    • Snackbar aan het zwembad

    Voor kinderen

    • Kiderclub

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Spa-lounge
    • Sauna
    • Jacuzzi
    • Openbaar bad
    • Zwembad met uitzicht
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados?
      Dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Estação D Pedro II Central, gelegen op 30 minuten met de auto van Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados?
      Restaurants in de buurt van dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados zijn onder andere Quiosque Sao Conrado en Chez L'Ami Martin restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Heeft Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados internetverbinding?
      Ja, Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 36 m².
    • Is er een zwembad in dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados?
      Ja, dit strand Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados heeft een zwembad.
    • Ligt Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados naast het treinstation?
      Het treinstation Estação D Pedro II Central bevindt zich op 19 km afstand van Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    18 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    13 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rio De Janeiro Hotel Nacional - Pos-Finados

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten